Tanıtım Videomuz

CosmeticsLab ile yenilikçi
çözümleri keşfedin.

AR-GE icon
RUHSAT icon
TASARIM icon
AMBALAJ icon
ÜRETİM icon
LOJİSTİK icon

Hakkımızda

CosmeticsLab, 2020 yılında alanında uzman bir kadroyla Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Ar-Ge odaklı bir şirket olarak faaliyetine başladı. Aynı yıl içinde GMP standartlarına uygun kendi üretim tesislerini ve GLP standartlarında AR-GE laboratuvarını bünyesine dahil eden CosmeticsLab, uluslararası kalite standartlarına ulaşma hedefini başarıyla gerçekleştirdi.


CosmeticsLab, 2021 yılında Balıkesir Üniversitesi ile yürütülen ilk Üniversite-Sanayi İş birliği projesinde, Güneş Kremi kategorisinde çığır açan bir başarı elde etmiştir. Bu projeyi takiben, kozmetik sektörüne iki yeni bitki ekleyerek ikinci projeyi hayata geçirmiş, sürdürülebilirlik, inovasyon ve yeni yöntemlerle kaliteli ürünler elde etme konusundaki öncü rolünü devam ettirmektedir.

Misyon & Vizyon

CosmeticsLab olarak, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle kozmetik sektöründe öncü olmayı hedefliyoruz. Modern üretim tesislerimiz ve uzman AR-GE ekibimizle, uluslararası kalite standartlarına uygun, tamamen doğal ve özgün formülasyonlar geliştirerek markaların başarısına katkıda bulunuyoruz. Aynı vizyon ve değerlere sahip ortaklarımızla güçlü bağlar kurarak, dünya çapında olumlu bir değişim yaratmayı amaçlıyoruz.


CosmeticsLab olarak, kozmetik sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak global bir lider olmayı hedefliyoruz. Kalite, güven ve doğallık prensipleriyle, markalara ilham veren ürünler geliştirerek sektörde öncü bir rol üstlenmek ve dünya çapında kalıcı bir etki yaratmak istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

AR-GE ÇALIŞMALARI

Size en doğru inovatif ürünü üretmek için Ar-Ge çalışmaları yaparak gerekli güvenlik ve etkinlik testlerini gerçekleştiriyor ve beğeninize sunuyoruz.

RUHSATLANDIRMA

Üretilecek ürünün, ilgili bakanlıklarda dosya ve ruhsatlandırma işlemlerini, firmamız tarafından sizin adınıza takip ediyor ve ürününüzü satışa hazır hale getiriyoruz.

GRAFİK TASARIM & AMBALAJ

Kendi profesyonel tasarım ekibimiz ile formülasyona ve marka kimliğine uygun olarak etiket ve kutu tasarımı, kendi tedarikçilerimiz ile birlikte üretimi; markayı ve ürünü öne çıkaracak reklam ve broşürlerin tasarım süreçlerine katkı sağlıyoruz.

ÜRETİM

Ürünün Ar-Ge ve grafik çalışmaları tamamlandıktan sonra, istenilen miktarda ve sürede üretimi birlikte planlıyoruz.

LOJİSTİK

Hazırlanan ürünlerin etiket, ambalaj ve broşür tedarikleri de dahil olmak üzere; ürünlerin size ulaşana kadar gerekli olan tüm lojistik hizmetlerini yakından takip ediyoruz.